Skip links

Gökçeada’nın çevresel sürdürülebilirliğini sağlamak için Gökçeada yerel halkını, yerel makamları ve STK’ları güçlendirme projemiz başlıyor!

Gökçeada sadece Türkiye’nin en büyük adası değil, aynı zamanda dünyanın dördüncü büyük su rezervine sahip bir adamız. Toprağa, suya, havaya ve yüksek çevre bilinciyle üretime öncelik veren programlar ve yatırımlar sayesinde Gökçeada kendi kendine yetebilir ve kendi kendini sürdürebilir hale gelebilir.

Projemizin ana hedefi, yerel halkın, çevreye duyarlı işletme sahiplerinin, yerel devlet kurumlarının ve sivil toplum kuruluşlarının (STK’lar) Gökçeada’nın çevresel sürdürülebilirliğine ilişkin kapasite ve bilgilerini artırmak. Böylece bahsi geçen tüm bileşenlerle birlikte adanın çevresel sürdürülebilirliğini korumak için projeler geliştirebilmeleri ve kendi kendine yetebilen bir Gökçeada inşa etmeye yardımcı olmalarını istiyoruz.

Projemiz ile ilgili güncel haberleri takip edebilmek için bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir, detaylı bilgi için info@etkicemberleri.org mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Explore
Drag